Nadia Sminate - N-VA
 
  website: www.nadiasminate.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Bonheiden op 29 december 1981

Licentiate in de Romaanse filologie (VUB)
Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs (UA)

Gewezen lerares

Sinds 2006 : gemeenteraadslid (Londerzeel)
2007-2009 : parlementair medewerkster
2009-2010 : medewerkster (Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport)
2010-2014 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
2014-2015 : schepen (Londerzeel)
Sinds 2014 : lid van het Vlaams Parlement
2014-2019 : secretaris van het Vlaams Parlement
2015-2018 : burgemeester (Londerzeel)
Sinds 11 januari 2019 : deelstaatsenator aangewezen door het Vlaams Parlement
Sinds 18 juni 2019 : derde ondervoorzitster van het Vlaams Parlement

 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2019-2024       Legislatuur 2014-2019      
Wetgevend werk
Legislatuur 2019-2024       Legislatuur 2014-2019      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2019-2024       Legislatuur 2014-2019      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2019-2024       Legislatuur 2014-2019      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2019-2024       Legislatuur 2014-2019      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
11/1/2019-23/5/2019 Lid Commissie voor de Transversale Aangelegenheden - Gemeenschapsbevoegdheden
8/10/2019-27/5/2024 Lid Commissie voor de Democratische Vernieuwing, Burgerschap en Internationale Aangelegenheden
8/10/2019-27/5/2024 Lid Adviescomité voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen