Huidige senatoren (alfabetisch)

In de plenaire (of voltallige) vergadering zetelen 60 senatoren. Hiervan worden 50 senatoren aangewezen door de deelstaten, en 10 gecoöpteerd.
Lijst van de senatoren (per categorie)

Huidige senatoren
Legislatuur 2019-....
Legislatuur 2014-2019
Legislatuur 2010-2014
Legislatuur 2007-2010
Legislatuur 2003-2007
Legislatuur 1999-2003
Legislatuur 1995-1999
Laruelle Sabine
voorzitter
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - MR, Frans
Correspondentie : e-mail: sabine.laruelle@hotmail.com
Ahallouch Fatima
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - PS, Frans
Correspondentie : rue du Val 10, 7700 Mouscron, e-mail: f.ahallouch@parlement-wallonie.be
Privé : avenue de la Bourgogne 113, 7700 Mouscron, e-mail: fahallouch@gmail.com
Senaat : tel.: 02 501 76 21
Ampe Els
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Open Vld, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: info@elsampe.be
Website : www.elsampe.be (*)
Anciaux Bert
gecoöpteerd senator - sp.a, Nederlands
Correspondentie : Paleis der Natie - sp.a-Senaatsfractie, Natieplein 1, 1009 Brussel, e-mail: ancbert@gmail.com
Website : www.bertanciaux.be (*)
Antoine André
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - cdH, Frans
Correspondentie : chaussée de Wavre 4, 1360 Perwez, e-mail: aa.prive@icloud.com
Ben Chikha Fourat
gecoöpteerd senator - Ecolo-Groen, Nederlands
Correspondentie : e-mail: fourat.benchikha@groen.be
Bex Stijn
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Ecolo-Groen, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: stijn.bex@groen.be
Blancquaert Adeline
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: adeline.blancquaert@vlaamsbelang.org
Senaat : tel.: 02 501 71 48
Bouchez Georges-Louis
gecoöpteerd senator - MR, Frans
Website : www.glbouchez.be (*)
Brouwers Karin
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - CD&V, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 0485 88 43 49, e-mail: karin.brouwers@vlaamsparlement.be
Website : www.karinbrouwers.be/home/ (*)
Buysse Yves
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: yves.buysse@vlaamsparlement.be
Senaat : tel.: 02 501 71 32
Claes Allessia
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: allessia.claes@n-va.be
Daems Rik
gecoöpteerd senator - Open Vld, Nederlands
Privé : Burgemeesterstraat 51, 3000 Leuven, tel.: 0477 19 19 19, e-mail: rikdaems@rikdaems.net
de Bethune Sabine
gecoöpteerd senator - CD&V, Nederlands
Privé : Kasteeldreef 10, 8510 Marke (Kortrijk), tel.: 056 21 66 57, tel.: 0477 20 62 39, e-mail: debethune@senators.senate.be
Website : www.sabinedebethune.be (*)
De Brabandere Bob
gecoöpteerd senator - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Madouplein 8/4, 1210 Sint-Joost-ten-Noode, tel.: 02 219 60 09, e-mail: bob.debrabandere@vlaamsbelang.org
Senaat : tel.: 02 501 77 09
De Loor Kurt
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - sp.a, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 0475 43 62 97, e-mail: kurt.deloor@vlaamsparlement.be
Website : www.kurtdeloor.be (*)
Demesmaeker Mark
gecoöpteerd senator - N-VA, Nederlands
Correspondentie : e-mail: mark.demesmaeker@n-va.be
Demeuse Rodrigue
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - Ecolo-Groen, Frans
Correspondentie : e-mail: rodrigue.demeuse@ecolo.be
De Vreese Maaike
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 0474 99 13 04, e-mail: maaike.devreese@n-va.be
Website : www.maaikedevreese.be (*)
D'Haese Jos
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - PVDA-PTB, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: jos.dhaese@vlaamsparlement.be
D'haeseleer Guy
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: guy.dhaeseleer@vlaamsparlement.be
Privé : Brusselseheerweg 102, 9403 Ninove (Neigem), tel.: 054 33 48 88, tel.: 0495 48 36 97, e-mail: guy.dhaeseleer@telenet.be
D'Hose Stephanie
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Open Vld, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 02 552 43 99, e-mail: stephanie.dhose@vlaamsparlement.be
Website : www.stephaniedhose.be (*)
Dodrimont Philippe
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - MR, Frans
Kantoor : Vinâve d'Ile 9, 4000 Liège, tel.: 04 223 33 08, e-mail: philippe.dodrimont@gmail.com
Privé : Hameau de Stoqueu 130, 4920 Aywaille, tel.: 0495 69 48 37, e-mail: philippe.dodrimont@gmail.com
Durenne Véronique
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - MR, Frans
Correspondentie : rue Bacotterie 5, 7760 Molenbaix, tel.: 069 45 62 94, tel.: 0474 28 39 64, fax: 069 45 56 84, e-mail: verodurenne@hotmail.com
Eerdekens Jean-Frédéric
gecoöpteerd senator - PS, Frans
Senaat : tel.: 02 501 75 66
El Yousfi Nadia
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - PS, Frans
Privé : e-mail: elyousfinadia@hotmail.com
Fournier Martine
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - CD&V, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: martine.fournier@vlaamsparlement.be
Privé : Oude Leielaan 42, 8930 Menen, tel.: 0475 31 07 40
Website : www.martinefournier.be (*)
Frédéric André
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - PS, Frans
Correspondentie : Crapaurue 7, 4800 Verviers, tel.: 087 33 95 95
Senaat : tel.: 02 501 72 13
Website : www.andrefrederic.be (*)
Gahouchi Latifa
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - PS, Frans
Correspondentie : ruelle Martin 30, 6042 Lodelinsart, tel.: 0477 63 68 49, fax: 071 12 28 31, e-mail: latifa@gahouchi.be
Senaat : tel.: 02 501 75 47
Website : www.gahouchi.be (*)
Goffinet Anne-Catherine
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - cdH, Frans
Kantoor : tel.: 063 60 28 79, tel.: 0478 54 94 52
Privé : Frassem, rue du Vallon 61, 6700 Arlon, tel.: 0478 54 94 52, e-mail: goffinet.ac@gmail.com
Grosemans Karolien
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: karolien.grosemans@n-va.be
Website : www.karolien-grosemans.be (*)
Gryffroy Andries
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: andries.gryffroy@vlaamsparlement.be
Privé : Platanendreef 27, 9090 Melle, tel.: 0497 47 99 62
Website : www.andriesgryffroy.be (*)
Hermant Antoine
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - PVDA-PTB, Frans
Correspondentie : e-mail: a.hermant@parlement-wallonie.be
Kantoor : rue de Bouvy 65, 7100 La Louvière, e-mail: antoine.hermant@ptb.be
Lambrecht Annick
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - sp.a, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: annick.lambrecht@vlaamsparlement.be
Privé : Collettijnenhof 4, 8000 Brugge, tel.: 0474 95 02 09, e-mail: annick.lambrecht@brugge.be
Website : www.annicklambrecht.be (*)
Lekane Laure
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - PVDA-PTB, Frans
Masai France
gecoöpteerd senator - Ecolo-Groen, Frans
Correspondentie : e-mail: france.masai@ecolo.be
Miesen Alexander
deelstaatsenator (Parlement van de Duitstalige Gemeenschap) - MR
Correspondentie : Platz des Parlaments 1, 4700 Eupen, tel.: 087 31 84 00, fax: 087 31 84 01, e-mail: alexander.miesen@pdg.be
Privé : Hergersberg 56, 4760 Büllingen, tel.: 0472 99 09 41
Morreale Christie
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - PS, Frans
Kantoor : rue Désiré Delville 5, 4130 Esneux, tel.: 04 369 48 80, fax: 04 369 48 80, e-mail: info@christiemorreale.be
Website : www.christiemorreale.be (*)
Muyters Philippe
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : e-mail: philippe.muyters@n-va.be
Website : www.philippemuyters.be (*)
Nemes Samuel
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - PVDA-PTB, Frans
Correspondentie : rue Mathieu Laensberg 20, 4000 Liège, tel.: 04 227 9 529, e-mail: s.nemes@parlement-wallonie.be
Perdaens Freya
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: freya.perdaens@n-va.be
Website : freyaperdaens.n-va.be (*)
Pieters Leo
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: leo.pieters@vlaamsbelang.org
Senaat : tel.: 02 501 77 70
Pitseys John
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - Ecolo-Groen, Frans
Correspondentie : e-mail: john.pitsey@ecolo.be
Ryckmans Hélène
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - Ecolo-Groen, Frans
Correspondentie : rue de Corsal 59, 1450 Cortil-Noirmont, e-mail: helene.ryckmans@ecolo.be
Schiltz Willem-Frederik
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Open Vld, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 02 552 43 51, e-mail: willem-frederik.schiltz@vlaamsparlement.be
Website : www.wfschiltz.be (*)
Segers Katia
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - sp.a, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 02 552 49 10, e-mail: katia.segers@vlaamsparlement.be
Website : www.segerskatia.be (*)
Slootmans Klaas
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: klaas.slootmans@vlaamsbelang.org
Senaat : tel.: 02 501 77 07
Sminate Nadia
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: nadia.sminate@n-va.be
Steenwegen Chris
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Ecolo-Groen, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: chris.steenwegen@vlaamsparlement.be
Tahar Farida
deelstaatsenator (Franse taalgroep van het Parlement van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Ecolo-Groen, Frans
Correspondentie : e-mail: farida.tahar@ecolo.be
Uyttendaele Julien
deelstaatsenator (Franse taalgroep van het Parlement van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - PS, Frans
Correspondentie : Parlement de la Région de Bruxelles-Capitale, rue du Lombard 69, 1000 Bruxelles, e-mail: julien@uyttendaele.brussels
Senaat : tel.: 02 501 76 61
Website : www.uyttendaele.brussels (*)
Van Cauter Carina
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Open Vld, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: carina.vancauter@vlaamsparlement.be
Kantoor : Pastorijstraat 30, 9552 Herzele, tel.: 053 62 49 04, tel.: 0477 19 81 56, fax: 053 63 00 30, e-mail: carina@vtadvocaten.be
Website : www.carinavancauter.be (*)
Van dermeersch Anke
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - Vlaams Belang, Nederlands
Correspondentie : Amerikalei 98, 2000 Antwerpen
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, e-mail: anke.vandermeersch@vlaamsparlement.be
Van de Wauwer Orry
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - CD&V, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 0495 68 08 17, e-mail: orry.vandewauwer@vlaamsparlement.be
Website : www.orry.be (*)
Van Goidsenhoven Gaëtan
deelstaatsenator (Parlement van de Franse Gemeenschap) - MR, Frans
Correspondentie : rue de l'Agrafe 68/5, 1070 Bruxelles, tel.: 0474 24 11 64, e-mail: gvangoidsenhoven@anderlecht.brussels
Website : www.gaetanvangoidsenhoven.be (*)
Vanlouwe Karl
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - N-VA, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel, tel.: 02 552 42 40, e-mail: karl.vanlouwe@n-va.be
Privé : Tachtigbeukenlaan 4, 1083 Brussel, tel.: 02 469 03 55, tel.: 0475 77 61 52, fax: 02 469 18 36
Website : www.karlvanlouwe.be (*)
Van Rompuy Peter
deelstaatsenator (Vlaams Parlement) - CD&V, Nederlands
Correspondentie : Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86, 1011 Brussel
Privé : Kerselarenlaan 7, 1650 Beersel, tel.: 0472 25 67 31, e-mail: petervanrompuy@gmail.com
Website : www.petervanrompuy.be (*)
Wahl Jean-Paul
deelstaatsenator (Parlement van het Waalse Gewest) - MR, Frans
Correspondentie : avenue Fernand Charlot 5A, 1370 Jodoigne, tel.: 010 81 07 22, fax: 010 81 16 44, e-mail: jpw@jp-wahl.be
Privé : rue des Gotteaux 52, 1370 Jodoigne, tel.: 010 81 32 66, tel.: 0475 47 38 28, fax: 010 81 16 44
Website : www.jpwahl.be (*)
Yigit Ayse
gecoöpteerd senator - PVDA-PTB, Frans
  
  

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.

  Huidige senatoren
Legislatuur 2019-....
Legislatuur 2014-2019
Legislatuur 2010-2014
Legislatuur 2007-2010
Legislatuur 2003-2007
Legislatuur 1999-2003
Legislatuur 1995-1999