Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
Senator = Josy Dubiť
Vragen gesteld in de zittingsperiode 1999-2003

27 resultaten

2-36 Josy Dubiť (Ecolo) 7/12/1999
  de oorlog in TsjetsjeniŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 9/12/1999 (handelingen 2-16)
  Met redenen omklede motie door Josy Dubiť, Georges Dallemagne, Erika Thijs, Michiel Maertens, Magdeleine Willame-Boonen, gestemd op 9/12/1999 : verworpen
  Gewone motie door Jean-FranÁois Istasse, Guy Moens, Jeannine Leduc, gestemd op 9/12/1999 : verworpen
  Gewone motie, gestemd op 16/12/1999 : verworpen
2-70 Josy Dubiť (Ecolo) 8/2/2000
  het Amerikaans "Echelon"-project voor een mondiaal spionagenetwerk
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 17/2/2000 (handelingen 2-29)
2-120 Josy Dubiť (Ecolo) 5/4/2000
  de schending van de mensenrechten in Saudi-ArabiŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 27/4/2000 (handelingen 2-40)
2-143 Josy Dubiť (Ecolo) 24/5/2000
  de invordering van geldboeten in zaken die betrekking hebben op de georganiseerde financiŽle criminaliteit
  minister van Justitie
  beantwoord op 30/5/2000 (handelingen 2-49)
2-201 Josy Dubiť (Ecolo) 7/7/2000
  de houding van BelgiŽ wanneer Palestina zich onafhankelijk zou verklaren
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 13/7/2000 (handelingen 2-63)
2-280 Josy Dubiť (Ecolo) 28/11/2000
  de toekomst van de Centrale Dienst voor bestrijding van corruptie
  minister van Justitie
  beantwoord op 14/12/2000 (handelingen 2-84)
2-326 Josy Dubiť (Ecolo) 22/1/2001
  de dreigende hongersnood in Oost-Afrika
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 8/2/2001 (handelingen 2-94)
  Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 2-350
2-328 Josy Dubiť (Ecolo) 25/1/2001
  de omzetting in de Belgische rechtsorde van de UNO-Overeenkomst van 10 december 1984 tegen foltering en andere straffen of wrede, onmenselijke of vernederende behandelingen
  minister van Justitie
  beantwoord op 1/2/2001 (handelingen 2-92)
  Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 2-339
2-358 Josy Dubiť (Ecolo) 8/2/2001
  de toestand van de Oeigoerische bevolkingsgroep in Kazachstan
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 15/2/2001 (handelingen 2-96)
2-546 Josy Dubiť (Ecolo) 12/7/2001
  de toestand in TsjetsjeniŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 18/7/2001 (handelingen 2-139)
2-579 Josy Dubiť (Ecolo) 25/10/2001
  de toestand in de Turkse gevangenissen
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 29/11/2001 (handelingen 2-161)
2-598 Josy Dubiť (Ecolo) 14/11/2001
  de problematiek van het gebruik van clusterbommen in het kader van militaire operaties
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 29/11/2001 (handelingen 2-161)
2-599 Josy Dubiť (Ecolo) 14/11/2001
  de inspanningen van BelgiŽ inzake de desertificatieproblematiek
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 22/11/2001 (handelingen 2-159)
2-653 Josy Dubiť (Ecolo) 10/1/2002
  de wapeninzamelingen in MacedoniŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 31/1/2002 (handelingen 2-178)
2-665 Josy Dubiť (Ecolo) 17/1/2002
  de toestand in de Turkse gevangenissen
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 24/1/2002 (handelingen 2-175)
2-698 Josy Dubiť (Ecolo) 7/2/2002
  het uitblijven van de ratificatie van een protocol aangaande wederzijdse rechtshulp
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 21/2/2002 (handelingen 2-181)
2-759 Josy Dubiť (Ecolo) 21/3/2002
  de houding van BelgiŽ ten aanzien van de Amerikaanse aanvalsdreiging tegen Irak
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 28/3/2002 (handelingen 2-196)
  Verwantschap met een andere vraag : mondelinge vraag 2-932
Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 2-763
2-774 Josy Dubiť (Ecolo) 25/4/2002
  het in Anderlecht georganiseerde protest tegen de antisemitische wandaden
  minister van Binnenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 16/5/2002 (handelingen 2-204)
2-809 Josy Dubiť (Ecolo) 6/6/2002
  de politieke toestand in TunesiŽ en Algerije
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 4/7/2002 (handelingen 2-216)
2-823 Josy Dubiť (Ecolo) 20/6/2002
  de dreigende hongersnood in Zuidelijk Afrika
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 4/7/2002 (handelingen 2-215)
2-838 Josy Dubiť (Ecolo) 4/7/2002
  de toestand van de vermisten in Wit-Rusland
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 10/7/2002 (handelingen 2-218)
2-860 Josy Dubiť (Ecolo) 3/10/2002
  de Dienst voor het Strafrechtelijk beleid
  minister van Justitie
  beantwoord op 10/10/2002 (handelingen 2-230)
2-866 Josy Dubiť (Ecolo) 7/10/2002
  het dreigende etnische geweld in Ivoorkust
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 17/10/2002 (handelingen 2-235)
2-875 Josy Dubiť (Ecolo) 10/10/2002
  de toestand van de Tsjetsjeense vluchtelingen in Verviers
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 17/10/2002 (handelingen 2-235)
2-921 Josy Dubiť (Ecolo) 5/12/2002
  de ernstige ontsporingen bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars
  minister van Telecommunicatie en Overheidsbedrijven en Participaties, belast met Middenstand
  beantwoord op 19/12/2002 (handelingen 2-253)
2-930 Josy Dubiť (Ecolo) 12/12/2002
  de toestand in Ivoorkust
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 19/12/2002 (handelingen 2-253)
  Verwantschap met een andere vraag : mondelinge vraag 2-1169
2-1000 Josy Dubiť (Ecolo) 27/3/2003
  het gebruik van het Belgische grondgebied en luchtruim door de strijdkrachten die betrokken zijn bij de oorlog in Irak
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 3/4/2003 (handelingen 2-284)