Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Christiane Vienne

15 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
4-6981 Christiane Vienne (PS) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Provincie Henegouwen - Provinciaal Gouvernement - Gebouw - Veiligheid - Werken
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 18/3/2010 ) 12/2/2010
  Einde zittingsperiode 6/5/2010
4-6767 Christiane Vienne (PS) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn en Institutionele Hervormingen  
  Overeenkomst tussen Frankrijk en BelgiŽ tot het vermijden van dubbele belastingen - Avenant - Grensarbeiders - Beroepsinkomsten - Aanvullende gemeentebelasting - Bepaling - Bedrag voor de gemeenten - Raming
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 4/3/2010 ) 2/2/2010
  Antwoord 5/3/2010
4-3300 Christiane Vienne (PS) minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen  
  Internet - Prijs van de verbindingen - Hoge prijzen aangerekend door de Belgische operatoren
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 14/5/2009 ) 9/4/2009
  Antwoord 27/5/2009
  Herkwalificatie van : mondelinge vraag 4-705
4-937 Christiane Vienne (PS) minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen  
  Ondergoed - Verkoop van bepaald ondergoed aan kinderen - Bescherming
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/6/2008 ) 9/5/2008
  Antwoord 20/6/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-936
4-936 Christiane Vienne (PS) minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid  
  Ondergoed - Verkoop van bepaald ondergoed aan kinderen - Bescherming
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 12/6/2008 ) 9/5/2008
  Antwoord 11/6/2008
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-937
4-769 Christiane Vienne (PS) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Heparine Ė Aanwezigheid van een contaminant Ė Situatie in BelgiŽ
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 8/5/2008 ) 7/4/2008
  Antwoord 15/9/2008
4-768 Christiane Vienne (PS) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Orgaandonatie - Tekort aan organen - Sensibiliseringscampagnes - Systematische organisatie
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 8/5/2008 ) 7/4/2008
  Antwoord 3/6/2008
4-767 Christiane Vienne (PS) vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid  
  Spaarlampen - Toxische bestanddelen - Gevaren voor de gezondheid en het milieu - Informatiecampagnes
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 8/5/2008 ) 7/4/2008
  Antwoord 16/5/2008
4-766 Christiane Vienne (PS) minister van Klimaat en Energie  
  Materiaal voor de productie van hernieuwbare energie - Verkoop aan het publiek - Bescherming van de consument - Oprichting van een commissie voor de erkenning en kwaliteitslabels voor het materiaal
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 8/5/2008 ) 7/4/2008
  Antwoord 9/5/2008
4-481 Christiane Vienne (PS) minister van Economie, Zelfstandigen en Landbouw  
  Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV) - Opdrachten - Aspect "Volksgezondheid"
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 10/4/2008 ) 12/3/2008
  Intrekking vraag 13/3/2008
  Herkwalificatie van : mondelinge vraag 4-179
Verwijzing naar een latere vraag : mondelinge vraag 4-208
4-48 Christiane Vienne (PS) minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid  
  Grensarbeiders BelgiŽ-Frankrijk - Akkoord over het fiscale stelsel
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/11/2007 ) 31/10/2007
  Antwoord 28/11/2007
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-46
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-47
Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-2
4-47 Christiane Vienne (PS) minister van Buitenlandse Zaken  
  Grensarbeiders BelgiŽ-Frankrijk - Akkoord over het fiscale stelsel
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/11/2007 ) 31/10/2007
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-46
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-48
Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-2
4-46 Christiane Vienne (PS) vice-eersteminister en minister van FinanciŽn  
  Grensarbeiders BelgiŽ-Frankrijk - Akkoord over het fiscale stelsel
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/11/2007 ) 31/10/2007
  Antwoord 3/12/2007
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-47
Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-48
Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-2
4-26 Christiane Vienne (PS) minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Europese Zaken  
  Frans-Belgisch raamakkoord over de grensoverschrijdende gezondheidssamenwerking van 30†september†2005 - Ratificatie - Stand van zaken (Versterkte samenwerking)
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 23/11/2007 ) 18/10/2007
  Antwoord 10/12/2007
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-25
Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-1
4-25 Christiane Vienne (PS) minister van Buitenlandse Zaken  
  Frans-Belgisch raamakkoord over de grensoverschrijdende gezondheidssamenwerking van 30†september†2005 - Ratificatie - Stand van zaken (Versterkte samenwerking)
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 23/11/2007 ) 18/10/2007
  Dossier gesloten 20/12/2007
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 4-26
Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-1